Dostawa i płatność

ZASADY WYSYŁKI
Zamówienia złożone na sklepie realizujemy zazwyczaj do dwóch-trzech dni roboczych od odnotowania wpłaty. W cenę dostawy wliczony jest symboliczny koszt bezpiecznego zapakowania towaru. Obecnie oferowane przez nas formy dostawy to:

Kurier InPost – 16,49 zł (2-3 dni robocze)

Paczkomat InPost - 15,49 zł (2-3 dni robocze)

Istnieje również możliwość Odbioru osobistego po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym na terenie warszawskiej Białołęki.

W razie wystąpienia nieścisłości dotyczących stanów magazynowych, wysyłka zamówienia może się opóźnić. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

W blisko 99% przypadków przesyłki wychodzą od nas następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 10:00 mają szansę na wysłanie nawet tego samego dnia!

Odbierając przesyłkę pamiętaj aby sprawdzić towar w obecności kuriera! Podstawą do jakichkolwiek reklamacji jest protokół szkody spisany w obecności przewoźnika (do tego najlepiej podparty zdjęciami z otwartą paczką i uszkodzonym towarem!)

PŁATNOŚĆ
Płatności w naszym sklepie są realizowane poprzez przelewy natychmiastowe oraz BLIK, za które odpowiada operator CashBill, ale także dajemy możliwość naszym klientom możliwość opłacenia zamówienia za pośrednictwem kryptowalut, m.in. Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Etherum (ETH), Theter (USDT), Dogecoin (DOGE) i innych.